Moskitiery to świetne rozwiązanie zabezpieczające Państwa dom przed niechcianymi owadami. To również idealne rozwiązanie dla alergików, gdyż drobna siateczka zastosowana w moskitierach zatrzymuje dostęp do mieszkania większości pyłków i kurzu.

Moskitiery ramkowe

zbudowane są ze specjalnego aluminiowego profilu z naciągniętą siatką. Dodatkowo moskitiery ramkowe drzwiowe uszczelnione są uszczelką szczotkową. Wybór z kilku kolorów profili umożliwia kolorystyczne dopasowanie do większości okien. Łatwy montaż i demontaż moskitier ramkowych umożliwia ich czyszczenie i zdjęcie z okna w okresie kiedy nie są potrzebne.

Moskitiery rolowane

to system zbliżony do rolety w kasecie gdzie siatka moskitiery zwija się do kasety przymocowanej do nadproża okna. Takie rozwiązanie pozwala na zwinięcie siatki moskitiery i zwiększenie dostępu światła do pomieszczenia.

Moskitiera przesuwna drzwiowa

posiada wszystkie zalety moskitiery ramkowej, a dodatkowo może być montowana na szerokie otwory drzwiowe, np. na drzwi dwuskrzydłowe. Nie potrzebuje również miejsca na otwarcie.

Moskitiera plisowana

podobnie jak moskitiera przesuwna w ramce może być montowane na szerokie otwory drzwiowe, dodatkowo niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia, a plisowana siatka i specjalny system prowadnic górnych i dolnych pozwala na zatrzymanie moskitiery w dowolnej pozycji.

Umów się na pomiar:

Gdynia: 58 661-48-88
Gdańsk: 58 348 06 35
biuro@dama-rolety.pl
Przejdź do formularza