Żaluzje aluminiowe 

to klasyczne rozwiązanie w ofercie osłon okiennych. W odróżnieniu od tych sprzed lat obecnie do wyboru są różne kolory i szerokości lameli (listew) – 16, 25, 50 mm. Możliwość montażu na skrzydle okiennym lub na murze pozwoli na wybranie każdemu odpowiednich dla siebie rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorów: tradycyjnie błyszczących, matowe, satynowe, pokryte brokatem, drewnopodobne i perforowane.

Żaluzje drewniane 

to bardzo elegancka forma przesłon okiennych, nadająca pomieszczeniu ciepła i przytulności. Listwy żaluzji wykonane są z litego drewna egzotycznego i malowane są na szereg kolorów, które umożliwią dopasowanie żaluzji do pozostałych elementów drewnianych w pomieszczeniu – mebli, podłogi, drzwi. Żaluzje drewniane występuję w dwóch wersjach szerokości lameli – 25 i 50 mm. Żaluzje 25 mm polecane są do montażu na skrzydle okiennym, zaś 50 mm na wnęce okiennej, co pozwoli wyeksponować ich naturalne piękno.

Żaluzje pionowe 

to rozwiązanie najczęściej stosowane w biurach lub bankach, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dobrze dobrane żaluzje pionowe zdobiły również salon w mieszkaniu. Żaluzje pionowe to pionowe lamele materiałowe lub PCV o szerokości 127 lub 89 mm montowane do muru lub sufitu, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Swobodnie zastępują wszelkie inne osłony okienne.

Wszystkie powyższe osłony okienne mogą być sterowane ręcznie lub elektryczne z zastosowaniem silników renomowanych firmy.

Umów się na pomiar:

Gdynia: 58 661-48-88
Gdańsk: 58 348 06 35
biuro@dama-rolety.pl
Przejdź do formularza