Plisy na okna zwykłe

Plisy, rolety plisowane, zwane też harmonijkami są doskonałym alternatywnym produktem dla tradycyjnych rolet zwijanych tylko do góry. Ich zaletą jest dwukierunkowość, umożliwiająca zasłonięcie dowolnej części szyby.

Plisy montowane są w świetle szyby, nie maja kasetki, w związku z czym nie odstają od ramy okna, nie powodują zatem zawężenia światła otworu. Mocowania przykręcane są do listew przyszybowych małymi wkrętami. Istnieje możliwość bezinwazyjnego zamontowania plis na skrzydle okiennym za pomocą specjalnych wieszaków i haczyków.

Zaletą zastosowanych w plisach tkanin i ich przewagą nad tkaninami roletowymi jest możliwość ręcznego przeprania w temp. 30 stopni. Plisy tym samym idealnie nadają się do okien w kuchni czy łazience.

Plisy na okna dachowe.

Plisy są również doskonałym rozwiązaniem na okna dachowe, które mogą być alternatywą dla rolet w kasetach. Dzięki zastosowanym prowadnicom bocznym plisy na oknach dachowych zachowują swój kształt, nie wybrzuszając się na pochylonej połaci okna.

Dodatkowo zastosowanie przedłużacza uchwytu umożliwia bezproblemową obsługę plis zamontowanych nawet na dużych wysokościach.

Plisy na okna o nietypowych kształtach.

Plisy są jednymi z niewielu osłon okiennych, które można zastosować na oknach o nietypowych kształtach – trójkątnych, trapezowych, półokrągłych a nawet okrągłych.

Duoplisy

W tradycyjnych tkaninach widoczne są otwory, przez które przechodzi sznurek utrzymujący plisę. W ofercie znajdują się materiały w przekroju przypominające plaster miodu, – w tym przypadku sznurek przechodzi w środku materiału, nie zostawiając otworów.

Wszystkie powyższe osłony okienne mogą być sterowane ręcznie lub elektryczne z zastosowaniem silników renomowanych firmy.

Umów się na pomiar:

Gdynia: 58 661-48-88
Gdańsk: 58 348 06 35
biuro@dama-rolety.pl
Przejdź do formularza