Rolety materiałowe wewnątrzlokalowe to najbardziej klasyczne i uniwersalne rozwiązanie w systemach osłon okiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety w kasetach i wolnowiszące:

Rolety w kasetach.

W naszej ofercie znajdują się rolety w kasetach półokrągłych lub płaskich, w wersji PCV i aluminiowej, w szerokiej palecie kolorystycznej, również w okleinach drewnopodobnych, z prowadnicami płaskimi lub przestrzennymi.

Dodatkowo ponad 200 materiałów pełnych i 40 typu dzień-noc pozwala na dopasowanie rolet do każdego pomieszczenia.
Rolety w kasetach można montować zarówno na skrzydło okienne, jak i na ścianę lub do sufitu – w celu osłonięcia całej wnęki okiennej. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane przy konieczności osłonięcia szerokich wnęk lub okien.
Różnorodność kształtów i rozmiarów kaset pozwala na zamontowanie na prawie każdym oknie.

Rolety Dzień-Noc

to rozwiązanie nowoczesne, zyskujące coraz większą popularność. Tkanina w pasy transparentne i zaciemniające umożliwia dowolne dozowanie przepływem światła w pomieszczeniu. Rozwiązanie to łączy w sobie zalety żaluzji i rolety a dodatkowo może zastąpić firany. Rolety dzień-noc występują zarówno w wersji w kasecie jak i wolnowiszące.

Rolety w kasecie dedykowane do okien dachowych

– rolety Decolux. Rolety te można montować na popularnych oknach dachowych firm Velux i Fakro.

Rolety rzymskie

Jedno z najbardziej dekoracyjnych rozwiązań w systemach osłon okiennych. Szeroka gama materiałów pozwoli na dobranie rolety do każdego wnętrza, a wybór wśród materiałów transparentnych lub kryjących pozwoli zastąpić np. firanę lub zasłonę

Rolety wolnowiszące

Najprostszy produkt w gamie osłon okiennych, który przez brak kasety i prowadnic sprawia wrażenie lekkości. Szeroka gama kolorystyczna materiałów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Rolety wolnowiszące mogą być montowane zarówno na oknie (również bezinwazyjnie) jak i do ściany lub sufitu.

Wszystkie powyższe osłony okienne mogą być sterowane ręcznie lub elektryczne z zastosowaniem silników renomowanych firmy.

Umów się na pomiar:

Gdynia: 58 661-48-88
Gdańsk: 58 348 06 35
biuro@dama-rolety.pl
Przejdź do formularza