Wszystko zaczęło się w 1983 roku. Wtedy właśnie rozpocząłem pracę w tej branży. Były to czasy kiedy prawie nic nie było w sklepach. Nie było również okien PCV. Nie było rolet. A żaluzje były tylko w jednym srebrnym kolorze.

Jednak klienci chcieli czegoś więcej. Chcieli mieć wybór. Zacząłem więc rozglądać się poza granicami naszego kraju. Tam rynek był znacznie bardziej rozwinięty. Można więc było sprowadzać materiały z zagranicy. Jednak właściciel firmy, w której pracowałem miał podejście typowo produktowe. Nie był nastawiony na zaspokajanie potrzeb swoich klientów. Wystarczało mu to co miał w ofercie.

Ja miałem swoją wizję, którą chciałem realizować. Dlatego w 1988 roku założyłem firmę Dama. Od początku firma dynamicznie się rozwijała i była otwarta na potrzeby swoich klientów. Zaczynaliśmy od żaluzji, by dziś móc wyposażać mieszkania i domy naszych klientów we wszystko co ułatwia im życie.

Dla Twojej wygody otworzyliśmy w Trójmieście trzy biura, abyś mógł łatwo do nas dojechać. Wybudowaliśmy od podstaw także zakład produkcyjny, w którym tworzymy dla Ciebie nasze wspaniałe produkty. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci odmienić Twój dom.

Paweł Urbaniak – właściciel

Umów się na pomiar:

Gdynia: 58 661-48-88
Gdańsk: 58 348 06 35
biuro@dama-rolety.pl
Przejdź do formularza